3166
EQUITY виступила Експонентом на Legal HR Fair
![<span class="equity">EQUITY</span> виступила Експонентом на Legal HR Fair](https://equity.law/images/news/news/253a7908.jpg)
26 жовтня EQUITY радісно поспілкувалась зі студентами провідних ВУЗів всієї країни на Legal HR Fair.
Legal HR Fair - проект Ліги студентів Асоціації правників України, який вже вдруге збирає більше 500 студентів-правників, юристів та адвокатів, що прагнуть знайти роботу мрії та поспілкуватися з майбутніми роботодавцями.
EQUITY чергово взяла участь та розповіла майбутнім кваліфікованим спеціалістам про компанію, про свій бренд та про можливості потрапити у команду EQUITY.
Ми вдячні організаторам за можливість поспілкуватись із студентами, в яких горять очі та які готові присвятити своє життя юриспруденції, всім студентам за проявлений інтерес, а також всім колегам за приємну атмосферу!